Polish women, men, and jobs
Username: Password:

Women for Men Men for Women Jobs For Women Hire Women

Independent (Ardyss International) Distributor

Posted by: upanama / Apr 16, 12

Job Offer

Wanted: Au Pair, Babysitting, Beauty-Cosmetics, Catering, Cleaning, Farming, Housekeeping, Manufacturing, Nursery-Caregiving, Waitressing, Accounting, Advertising-Media, Architecture-Construction, Banking, Customer service, Education-Training, Engineering, Healthcare, Law-Legal, IT - Telecom, Office-Clerk, Teaching, Translation, Transport-Logistics, Real Estate, Sales, Science, Sport-Recreation, Tourism-Hotel, Art-Entertainment, Modeling-Acting


Country of Residence: United States
State: Florida
City: Naples

Job Type: Permanent job
Approximate Rate: $ USD 1000 per job done
Payment Terms: Bi-weekly
Education: Doesn't matter
Languages required: Polish, English
Drivers license: Doesn't matter
Smoking: Doesn't matter
Availability to start to work: As soon as possible
Should move to the country of employer: No

Job Description:
W 2010 przedsiębiorstw sprzedaży bezpośredniej wygenerowała ponad 125 miliardów dochodu w 150 krajach przez ponad 75 milionów ludzi, którzy są zmieniających życie służąc innym. Dowodem tego jest Ardyss International (Inc.)! Ardyss została założona w 1991and które obejmowały modelu marketingu sieciowego w 2007 roku w wyniku rozwoju w 34 krajach na całym świecie. Ten model działalności zapewnił lukratywne życia dla wielu jego Ardyss Dystrybutorów w ciągu ostatnich decade.Plans są pieszo, aby otworzyć nowy rynek w Republice Panamy 2012.

W specjalnym dodatku The Wall Street Journal opublikował przez Direct Selling Aktualności, pięciu na najlepszych w branży siedmiu spółek publicznych promować zdrowie i dobre samopoczucie. Bezpośredni model sprzedaży, który został na miejscu przez ponad 150 lat przyciąga uwagę wielu inwestorów na Wall Street. Ardyss International (Inc) oferuje doskonałe możliwości dla biznesu z domu z elastycznego czasu i niezależności finansowej.


Ardyss International oferuje linię zmiana kształtu odzieży ochronnej, linia żywienia,
Zdrowa Kawa, Pielęgnacja i Kosmetyki, które mają rzekomo być wśród najlepszych w branży

Przy ocenie Ardyss, można zauważyć, że nasze zmiany rozmiaru odzieży (medycznie klasyfikuje) są przeznaczone do konturu i przekształcić swoją figurę, wspierając kręgosłup i poprawę wyglądu postawy. Co Ardyss zrobił nie tylko kolejny Spanx lub Kymaro jest. Wyniki rozszerzyć przeszłość tymczasowa naprawa. Mężczyźni i kobiety są wkraczającego w nowe uczucie dobrego samopoczucia i zadowolenia natychmiastowym, a
inspiracją, zastrzyk pewności siebie i mnóstwo komplementów.

To nie tylko kolejny ubranie ciała, ale jest to ruch na podstawie zmiany paradygmatu. No Chirurgia Brak Pills, nr Dieta, nr ćwiczeń, nie kłamstwo.

Moim celem jest zidentyfikowanie zrozumiały i zmotywowany osób, które pragną budować własną działalność gospodarczą, jednocześnie pomagając innym osiągnąć ten sam poziom sukcesu. Twoja kolej, aby życie swoje marzenia. Oczekujemy także pomagać stać się naszym kolejnym sukcesem.


10 sposobów na zdobywanie pieniędzy, możliwości biznesowych Ardyss nie ma sobie równych w branży.

• Bezpośrednie Sprzedaż
• Szybki start Bonus ekspresowe
• Bonus Power Pack
• Bonus Związek Zapisy
• Bonus unilevel
• Bonus pokoleniowy
• Bonus samochodów
• Bonus Rank
• Wysokość bonusu Rank
• Bonus start mocy
Active job offers by this employer [1]